№ 38
22 вересня 2021 року

Проблеми зі стаціонарним зв’язком

  • Середа, Січ. 31 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

За останні три місяці до мене як до депутата Прилуцької міської ради надійшла велика кількість нарікань від мешканців мого виборчого округу на стаціонарний зв’язок, що не працює тривалий проміжок часу.
Мешканці мікрорайону «Газове», які звертаються з порушеної вище проблематики, наголошують, що вони здебільшого одинокі пенсіонери, чий вік близько 80 років, і майже кожного дня мають потребу викликати швидку медичну допомогу, а через проблеми зі «стаціонарними телефонами», які не працюють тривалий час, їх життя постійно знаходиться під загрозою. Не змігши вчасно викликати швидку медичну допомогу, людина може… ну ви самі все розумієте. Крім того, відсутність доступу до телефонів служб 101, 102, 103, 104 також створює реальну загрозу життю людей.
Поспілкувавшись 29 листопада з представниками УКРТЕЛЕКОМУ м. Прилуки, я отримав наступну інформацію: підприємство має ряд проблем, які заважають якісному наданню послуги по м. Прилуки, та які складно вирішити  на місцевому рівні.
Зважаючи на вищевикладене в інтересах мешканців мого виборчого округу, я через депутатів Верховної Ради України, які надають посильну підтримку мешканцям мого мікрорайону, звернувся з порушеною вище проблематикою до Прем’єр-міністра України для його відповідного реагування та виправлення ситуації, яка склалася на УКРТЕЛЕКОМІ по м. Прилуки.
У другій декаді січня 2018 року на моє звернення надійшло два листи. Один від керівника дирекції корпоративних відносин ПАТ «Укртелеком» І.В. Коломійця, інший – від голови обласної державної адміністрації В.П. Куліча. За своїм змістом листи майже однакові, ніби хтось у когось просто списав…


Тепер по суті інформації, що надійшла,  яка повинна пояснити, чому ж у нашому місті виникли проблеми з роботою «стаціонарних телефонів».
Однією з причин, яка призводить до того, що стаціонарний телефоний зв’язок не працює, зі слів вищезгаданих осіб, є стрімке зростання кількості вирізів та крадіжок ліній телекомунікаційних мереж зловмисниками. Додатковим стимулом до вчинення крадіжок стало загальне зниження рівня життя населення та зростання вартості мідного лому в поєднанні з відсутністю контролю за діяльністю пунктів приймання металобрухту та жодних обмежень у його експорті за кордон. З метою забезпечення абонентів м. Прилуки зв’язком ПАТ «Укртелеком» безперервно проводить ремонтні роботи. Втім, на практиці, відновлені лінії знову швидко розкрадаються.
ПАТ «Укртелеком» зазначає, що вони звертаються до правоохоронних органів із повідомленнями про вчинені крадіжки, але певна бездіяльність правоохоронних органів по розслідуванню фактів вчинення таких злочинів та непритягнення винних осіб до відповідальності, спричинили ситуацію, за якої особи, які вирізають телефонний кабель, відчувають безкарність за свої дії та збільшують обсяги й територію своєї злочинної діяльності.
Таким чином, враховуючи наведені фактори, товариство залишається сам на сам із наслідками крадіжок та вимушене самостійно відшукувати джерела фінансування для відновлення пошкоджених ліній зв’язку.
Що ми бачимо в кінцевому варіанті, проаналізувавши вищезгадані листи голови ОДА та представника ПАТ «Укртелеком»? За період нашої незалежності як на центральному рівні, так і на місцевому нами так «докерувалися», що це призвело до загального зниження рівня життя населення. Внаслідок цього хтось з громади для виправлення ситуації виїхав на заробітки, хтось працює без вихідних на двох роботах, а хтось став на стежку кримінальних правопорушень. А в підсумку, потерпають одинокі пенсіонери, для яких стаціонарний зв’язок є своєрідною ниточкою, яка пов’язує з зовнішнім світом, адже більшість таких людей далі свого подвір’я не бувають.
Як ми бачимо, ніхто нам не гарантує якісного та безперебійного надання послуги зі стаціонарного телефонного зв’язку. А зважаючи на те, якими темпами знижується рівень життя нашої громади, можна прогнозувати, що згадані вище крадіжки у своїх масштабах будуть тільки зростати, а це означає, що жоден мешканець нашого міста не застрахований від тієї ситуації, в якій наразі опинилися багато мешканців мікрорайону «Газове».
Остання скарга на несправний «стаціонарний» телефон надійшла 25 січня з вулиці Житня. Людина наголошує, що телефон не працює від літа, хоча були запевнення, що до нового року зв’язок буде відновлено.
І що в ситуації, яка склалася, робити пересічним прилучанам, особливо самотнім людям поважного віку? Вихід один – звертатися з даною проблематикою на гарячу лінію ПАТ «Укртелеком» та за номером 1545 (з мобільного) на гарячу урядову лінію. Громада, сплачуючи кошти за послуги, має право отримати їх у повній мірі та у відповідній якості.
Якщо ж проблема непрацюючого телефону спіткала одиноких людей, яким нікому допомогти, то телефонуйте до мене: 050-262-25-68 та 067-915-60-90 і в кожному конкретному випадку будемо відшукувати можливість забезпечити своєрідний місток між самотньою людиною та зовнішнім світом. Будемо залучати для допомоги таким людям соціальних працівників і просто небайдужих прилучан.
Не повинні люди, які протягом життя працювали на благо своєї територіальної громади, залишатися сам на сам зі своїми проблемами, що поглиблюються ще й поважним віком та станом здоров’я цих людей.
Питання щодо недопрацювання правоохоронних органів у частині виявлення та притягнення до відповідальності крадіїв телефонних дротів мною було також порушено на черговій сесії Прилуцької міської ради перед керівником Прилуцької місцевої прокуратури, який інформував депутатський корпус щодо боротьби зі злочинністю та правопорушеннями в м. Прилуки.

З повагою депутат Прилуцької міської ради від 25 виборчого округу
(мікрорайон «Газовий») Олег Шевель

Прочитано 1376 разів
Оцінити матеріал
(6 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Питання відсутності на важливих перехрестях світлофорів, а...
Близько місяця тому міською радою було оголошено конкурс на...
Ось і закінчилися всі 7 звітно-виборних конференцій по...
Шановні ветерани, дорогі прилучани! Щиро вітаю вас із 78-ю...
9 вересня 2021 року в Центральній міській бібліотеці імені Л....
Одним із найцінніших джерел вивчення культури будь-якого народу...
Сімейні лікарі міста вакциновані 100% За інформацією Прилуцького...
Шановні суб’єкти господарювання! Експерти прогнозують...
днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної...
У Прилуках стартували звітно-виборчі конференції в комітетах...

Хто на сайті

Зараз 2992 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама