№ 13
29 червня 2022 року

Нам чекати, доки будинок упаде?

  • Середа, Груд. 29 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Уже два роки – з грудня 2019 року й до цього часу – ми, мешканці будинку 216, що по вулиці Київській, пишемо в КП «Прилукижитлобуд» листи-звернення. Річ у тім, що в нашому під’їзді №1 протікають труби в підвалі, заливаючи його водою та нечистотами, неприємні запахи від яких чути навіть у квартирах. Труби каналізації, водопостачання та водовідведення потрібно терміново замінити, адже вони дуже пошкоджені корозією, й одягнені на них у багатьох місцях хомути не рятують їх, бо теж течуть. Водопроводи холодної та гарячої води знаходяться в аварійному стані. Ситуація досить критична, нам доводиться по кілька разів на місяць викликати аварійку.
Зволікати більше не можна. Експлуатація мереж у такому стані в підвалах багатоповерхівок забороняється! Ми весь час просимо керівництво «Прилукижитлобуду» і по телефону, і в письмових зверненнях (їх було вже сім!) вирішити проблему, але нічого конкретного в цьому напрямку так і не зроблено. У підвалі є шість каналізаційних стояків, на двох із яких у вересні 2021 року поставили пластикові труби, проте місця їх з’єднання з металевими не загерметизували, тому як текло все в підвал, так і тече.
Така недбалість може мати дуже серйозні, навіть трагічні наслідки! Дві несучі стіни від постійної вологи руйнуються, вода підмиває фундамент, будинок уже похилився набік!


У грудні 2020 року на зустрічі мешканців нашого будинку з представниками КП «Прилукижитлобуд» нам було сказано, що залишилося невикористаних 140000 гривень, тож кожен під’їзд має написати листа з пропозицією, на що ці гроші витратити. Наше прохання щодо заміни труб проігнорували, кошти спрямували на вирішення менш нагальних потреб двох інших під’їздів, де встановили вікна. Нам же пообіцяли, що якщо в кінці 2021 року знову залишаться невикористані кошти, то тоді труби замінять. За цей рік до КП «Прилукижитлобуд» від нашого будинку надійшло 160000 гривень. Ми вважаємо, що з цих грошей залишилася необхідна сума для ремонту нашого підвалу. То чому ж вода з нечистотами досі там стоїть?
Зверталися ми й у міськвиконком, написали вже 5 листів. Міський голова Ольга Попенко замість того, щоб розібратися в питанні й примусити посадовців виконувати свої обов’язки, приймає за чисту монету їхню абсолютно неправдиву інформацію. Так, начальник КП «Прилукижитлобуд» Голік Л.В. запевняє, що роботи з усунення аварійної ситуації в підвалі нашого будинку вже проведені, але ж тут досі нічого не зроблено!
Дуже надіємося, що нас нарешті почують…

Мешканці буд. 216
по вул. Київській

Прочитано 7559 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Є проблема
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

14 червня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору...
Упродовж останніх днів одним із головних питань, яке активно...
17 вересня 2019 року набув чинності новий Порядок відключення...
Чи можливо в умовах воєнного стану здійснити оздоровлення та...
Уже другий тиждень у місті йде процес нанесення дорожньої...
16-17 червня представники Чернігівського регіонального центру...
Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд...
Настільні ігри можуть бути цікавими не лише для дітей віком 6-12...
15 червня в Міській центральній бібліотеці ім. Л. Забашти...

Хто на сайті

Зараз 3385 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама