Друкувати цю сторінку

Не бійтесь відрізнятися від інших

11 лютого відзначався Міжнародний день жінок і дівчат у науці.
Допитливі жінки шукали відповіді на великі питання Всесвіту ще з часів Стародавньої Греції. Дівчатам не завжди радили вивчати науку, однак ті, хто не відступався, зробили чимало надзвичайних і захопливих відкриттів.
В Україні статистика доволі непогана: 46% жінок-науковиць. Українки гучно зарекомендували себе в молекулярній біофізиці, психології, наноматеріалознавстві та комп’ютерній інженерії, в тому числі й за кордоном.
Дивовижні жінки в лабораторних халатах власним прикладом доводять, що буває, коли жінка береться розгадувати наукові таємниці.
З дитинства будь-якій дівчинці слід зрозуміти, що не треба соромитися бути в чомусь не схожою на інших, проявляти свою оригінальність і сміливо висловлювати власну позицію та ініціативу, адже успіху досягають лише ті, хто не залежить від загальної думки та не боїться робити впевнені кроки на шляху до своєї мрії.


Прилуцька міська бібліотека для дітей пропонує ознайомитися з прекрасними книгами, які доводять, що жінки можуть усе, було б лише бажання: Сандра Лоуренс «Дивовижні жінки. Першопроходиці, які не побоялися вирізнятися з-поміж інших»; Катерина Бабкіна, Марк Лівін «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків»; Олена Фавіллі, Франческа Кавалло – «Казки на ніч для дівчат-бунтарок» і «Казки на ніч для дівчат-бунтарок 2».
Можливо, саме ці книги підштовхнуть до незвіданого світу науки котрусь із юних прилучанок, яка прославить наше місто в науковій спільноті.

Оксана Проценко, головний бібліотекар ПМБД

Прочитано 2797 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Культура
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали