Друкувати цю сторінку

«Душа крізь об’єктив»

19 березня 2021 року в галереї краєзнавчого музею імені В.І. Маслова відбулася знакова подія у сфері прилуцького фотомистецтва – відкриття другої персональної виставки відомої прилучанки, фотохудожниці Аліни Іванової.
На виставці представлено 26 робіт – це як портрети, так і пейзажі. Географія фотокадрів різноманітна – Львів, Київ, Будапешт, Париж, Карпати, Качанівка. Представлені на ній фотоісторії, в основному спонукають глядача думати, вони концептуально відводять його вглиб відбитих образів, а іноді істинний сенс зображеного сюжету взагалі раптово виявляється зовсім не таким, яким він видавався на перший погляд. Утім, деякі з представлених робіт не настільки складні і просто показують глядачеві людську красу.


Експозиція увібрала в себе різні сюжети. Про кожну фотографію можна говорити довго та багато, але в той же час залишити місце для міркувань. Своїми враженнями про відкриття виставки авторка поділилася в дописі на власній сторінці Instagram: «Нічого так не надихає, як години відбору світлин, дні перемовин, тижні друку та сотні відгуків на твою адресу».
Виставка відкрита для відвідувачів до 20 квітня 2021 року.

Вікторія Костенко

Прочитано 2258 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Культура
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали