№ 37
15 вересня 2021 року

«Школа амбасадорів» у Прилуцькому краєзнавчому музеї

  • Середа, Черв. 23 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Стереотип, що літо це час лише для відпочинку, уміло розвінчує Прилуцький краєзнавчий музей імені В.І. Маслова. Уже близько двох тижнів у його стінах діє Школа амбасадорів, де 2 десятка її учнів, прилуцьких школярів, навчаються якісно відпочивати.
Що ж це за школа така? Школа амбасадорів – це просвітницький проєкт, який реалізовує наш музей у рамках проєкту «Карітас України», благодійної організації, яка спрямовує свою діяльність на соціально незахищені верстви населення.
Узагалі-то, Школа амбасадорів у Прилуках – це не новий проєкт. Наші музейники запозичили його в Чернігівського туристично-інформаційного центру (ТІЦ), де подібні заняття практикують ще з 2019-го року.
А тепер про учнів дивної школи. «Амбасадори» – красива назва, та для більшості, на жаль, незрозуміла. Хто ж вони? За енциклопедичним визначенням, амбасадори – це люди, які є посланцями чогось: миру, добра, навіть, якогось бренду. У нашому ж випадку – це посланці нашої історичної спадщини, культурного надбання всього міста. Таким чином, випускники Школи амбасадорів при краєзнавчому музеї будуть сіячами нашої історії та культури, коли роз’їдуться на навчання або ж просто в інші населені пункти.
Ні, екскурсоводами всі вони в майбутньому не стануть, але цікаво та пізнавально розповісти про наші рідні Прилуки зможуть точно. Саме цьому їх і вчать у Школі амбасадорів.


І лише за перший тиждень навчання юні прилучани дізналися про особливості екскурсійної діяльності, поспілкувалися з топовим екскурсоводом м. Чернігів Ервіном Міденом і дізналися про рецепт створення унікальних екскурсій, побували в ролі екскурсантів музейних залів. І, власне, стали на шлях становлення амбасадорів – виконали групові завдання з туристичного представлення міста та отримали завдання екскурсійного бачення певної музейної зали.
Діти від таких занять просто в захваті. Як бачимо, у рамках Школи амбасадорів вони отримують велику кількість знань. Перш за все, це методика ведення екскурсії. Також вони отримують навички риторики від Юлії Сікалової, вчаться вести себе правильно, адже гарний екскурсовод – це людина-психолог, людина-актор, театрал, неперевершений оратор, тому необхідно оволодіти такими навичками.
Загалом, юних амбасадорів навчатимуть орієнтуватися в історії Прилук, бачити та показувати в місті те, що може зацікавити людей, створювати екскурсії, яскраво презентувати Прилуки за дві хвилини тощо. У кінці курсу на кожного з учасників проєкту чекає своєрідна екзаменаційна програма та, звісно ж, вручення відповідних дипломів.

Інформація «ГП»

Прочитано 915 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Культура
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні ветерани, дорогі прилучани! Щиро вітаю вас із 78-ю...
9 вересня 2021 року в Центральній міській бібліотеці імені Л....
Одним із найцінніших джерел вивчення культури будь-якого народу...
Сімейні лікарі міста вакциновані 100% За інформацією Прилуцького...
Шановні суб’єкти господарювання! Експерти прогнозують...
днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної...
У Прилуках стартували звітно-виборчі конференції в комітетах...
Кількість хворих на коронавірус, що перебувають на...
Українське народне мистецтво займає особливе місце в історії...
День знань в Україні традиційно відзначають 1 вересня, у перший...

Хто на сайті

Зараз 2723 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама