№ 20
17 серпня 2022 року

Запрацював Блок інтенсивної терапії

  • Середа, Сер. 28 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

У неврологічному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні з’явився Блок інтенсивної терапії. Офіційне відкриття Блоку відбулося 22 серпня.
Сьогодні складно не помітити, що інсульти значно помолодшали. Це доволі тяжка хвороба, а тому люди повинні лікуватися в найкращих умовах. І такі умови в Прилуках уже є. Блок інтенсивної терапії наразі включає в себе 2 палати (одно- та тримісну), так би мовити, підвищеного комфорту. Гарний ремонт, нові зручні ліжка, які з’явилися завдяки допомозі Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», такий необхідний апарат штучної вентиляції легенів, що був придбаний за кошти Благодійного фонду «Надія Сіверщини», яким опікується нині екснардеп від нашого округу Олег Дмитренко, - усього цього відділення потребувало вже багато років.
Наразі ж комплектація Блоку інтенсивної терапії знаходиться на завершальному етапі. Надсучасний апарат ШВЛ, до речі, українського виробництва, та інше обладнання в сумі обійшлося у 800 тисяч гривень. Найближчими днями очікується надходження другого траншу в 345 тисяч гривень для купівлі ще одного, не менш важливого в лікуванні тяжких хворих, апарату – електроенцефалографа. Про це під час зустрічі з гостями повідомив завідуючий неврологічним відділенням Володимир Бароненко. Він переконаний, що тепер точно можна буде врятувати багато життів.


Загалом же на відкриття Блоку інтенсивної терапії зі спонсорських коштів пішов 1 млн 400 тис. грн. Медперсонал неврологічного відділення переконаний, що активна робота Блоку дасть змогу в половину знизити вихід на інвалідність після лікування інсультів та пришвидшить строки лікування.
Як розповів Володимир Бароненко, до появи у відділенні апарату ШВЛ тяжких хворих після перенесеного інсульту виходжували в реанімаційному відділенні. Тепер для цього є Блок інтенсивної терапії. До речі, повноцінно Блок запрацював уже наступного дня після його відкриття – 23 серпня. Тепер там лежатимуть тяжкі хворі з інсультами, які вже не потребують реанімаційних заходів, але потребують цілодобового стороннього догляду.
На відкритті Блоку інтенсивної терапії були присутні міський голова, посадовці міської ради й депутати, причетні до його створення, головний лікар та інші медичні працівники. Завідуючий неврологічним відділенням висловив присутнім величезну вдячність за допомогу в реалізації його багаторічного задуму. Користуючись нагодою Володимир Павлович звернув увагу гостей ще й на те, що хворих мало лише лікувати, їх треба ще й реабілітувати. Саме тому він поділився своїм бажанням у протилежному крилі відділення, де нині відбувається косметичний ремонт, створити Блок реабілітації для інсультних хворих.

Мар’яна Гибенко

Прочитано 1017 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Днями за участі заступників міського голови Олександра Сивенка...
У ході 22-ї позачергової сесії міської ради депутати практично...
У напрямку психологічної допомоги військовослужбовцям Центр...
Ні для кого не секрет, що під час опалювального періоду 2021-2022...
У місті саме тривають роботи з утримання вулично-шляхової мережі...
З початку повномасштабної війни на території України тисячі...
Війна як ніколи об’єднала всіх українців. Поки наші армійці...
Посадовці міської ради взяли участь в онлайн-зустрічі, у ході...
Основними завданнями щодо інвестиційної діяльності для...

Хто на сайті

Зараз 3412 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама