№ 30
28 липня 2021 року

Головне – нести відповідальність перед своїми виборцями

  • Середа, Лист. 11 2020
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Передивляючись дописи в соціальних мережах, неодноразово звертала увагу, як прилучани-дописувачі глузливо натякали на те, що представників партій після місцевих виборів, які балотувалися до місцевої ради, як корова язиком злизала. Ні тобі якоїсь допомоги, ні обіцяних виконань, ні агітації чи пропозицій щось зробити на користь міста.
Ми, жителі будинку по вул. Саксаганського, 13, звернулися ще до виборів до місцевого осередку партії «ЗА МАЙБУТНЄ» з великим проханням – допомогти нам із облаштуванням прибудинкової території. За роки, відколи було збудовано будинок, на цій території мало що змінилося в кращу сторону, тільки на гірше. Увесь час потрібно було доглядати за землею, насадженнями, клумбами, огорожами, доріжками. Це тягарем лягло на співвласників будинку, адже міська влада в цьому нам не допомагала. А самим згуртуватися до виконання спільних дій завжди важко. Потрібна була хоча б часткова допомога зі сторони та розуміння того, що ми не кинуті напризволяще.
Ось, ми і звернулися ще перед виборами до очільника партійного осередку Олега Дмитренка, і він пообіцяв допомогти. Але їхньої допомоги крім нас очікували ще багато і будинків, і дворів, і мікрорайонів, і окремих прилучан. А тут ще й погода підвела. Так що до виборів нам встигли зробити лише невелику частину обіцяного. Ми думали, що це вже все, що після виборів ніхто вже не зверне на нас увагу, не захоче закінчити розпочате. Але, як сказала голова комітету самоорганізації населення №3 Чумаченко Анна Леонідівна, яка теж представляє осередок партії «ЗА МАЙБУТНЄ», немає значення, що вибори вже відбулися, якщо Олег Миколайович пообіцяв, то обов’язково виконає! Адже він людина слова.


Ми усвідомлювали, що «ЗА МАЙБУТНЄ» – це нова політична партія, але вона об’єднала досвідчених політиків із вагомим досвідом у господарюванні й управлінні, тож понадіялися, що все ж таки нас не підведуть.
І дійсно, цими вихідними роботи відновилися. Була надана необхідна техніка, виконавці робіт, потрібний інструмент і витратні матеріали. Усе заплановане виконано на відмінно.
Велика подяка від жителів будинку і Дмитренку Олегу Миколайовичу, і Чумаченко Анні Леонідівні, і всій їхній команді за розуміння, за дотримання слова, за допомогу. Хай щастить вам у нелегкій роботі та в непростих умовах сьогодення.

Тетяна Степаненко від імені жителів
будинку №13 по вул. Саксаганського

Прочитано 281 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Загальний документообіг у міській раді 22 липня в сесійній залі...
Вартість навчання змінено Начальник відділу культури і туризму...
188 послуг… І це ще не кінець Управління адміністративних послуг...
24 липня у виставковій залі Прилуцького крає- знавчого музею...
Проїзд по 5 чи по 7 грн? У сесійній залі міської ради 16 липня...
«Як далеко йти від найближчої зупинки до Центральної площі...»,...
14 липня 2021 року у міській центральній бібліотеці ім. Любові...
Прилуки в новому проєкті «GIZ» У рамках співпраці з Проєктом...
Свято Івана Купала – давнє та окутане містикою дійство. З...
Цього літа в Центрі творчості дітей та юнацтва проводяться...

Хто на сайті

Зараз 3377 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама