№ 20
17 серпня 2022 року

Третя спроба, і знову невдала

  • Вівторок, Груд. 29 2020
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Хто б міг подумати, що новообраним депутатам і міському голові так складно вдаватиметься знайти спільну мову для вирішення важливих питань, від яких залежить життєдіяльність усього міста.

24 грудня поточного року відбулася чергова спроба завершити розпочате майже місяць тому перше засідання першої сесії міської ради 8 скликання. Питань на порядку денному було небагато, але й простими їх також не назвеш: мали обрати секретаря ради та визначитися з кількісним і особовим складом нового виконавчого комітету при міській раді.
Оскільки за Тетяну Савченко (кандидата, якого запропонувала міський голова) віддали недостатньо голосів, то наступним кроком стало висування свого кандидата депутатською більшістю.
24 грудня робота ради розпочалася саме з питання обрання секретаря ради. Більшістю депутатів (а це 19 осіб) було подано заяву на висунення Артема Рожка, депутата від партії «Рідний дім», на зазначену посаду. Після кількагодинного протистояння (суперечок, зникнення, а потім і появи ключів від кімнати для голосування) секретаря Прилуцької міської ради було обрано. Артем Миколайович одержав ті ж таки 19 голосів підтримки.


За законом міський голова має 5 днів на затвердження цього рішення. І вже надвечір 28 грудня було оприлюднено звернення депутатів від партії «ОПЗЖ», в якому вони відмовилися від підтримки Артема Рожка та партії «Рідний дім» загалом і висловили готовність відкликати свої голоси, віддані за нього при голосуванні. На диво вчасно, вам не здається?
Не забарилося й розпорядження міського голови, яким було призупинено рішення ради про обрання секретаря. І знову треба шукати спільну мову або ж звертатися до суду. Але на чиєму боці буде правда?
Наразі маємо не дуже гарну ситуацію. Новий рік на носі, а в міській раді не те що бюджет-2021 не прийняли, а й між собою посади ніяк поділити не можуть. Секретаря немає, членів виконавчого комітету не обрали, що далі? І що залишається робити простим прилучанам, представникам бюджетної сфери – може, вірити в чудо? У нього завжди хочеться вірити...

Інформація «ГП»

Прочитано 1281 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Днями за участі заступників міського голови Олександра Сивенка...
У ході 22-ї позачергової сесії міської ради депутати практично...
У напрямку психологічної допомоги військовослужбовцям Центр...
Ні для кого не секрет, що під час опалювального періоду 2021-2022...
У місті саме тривають роботи з утримання вулично-шляхової мережі...
З початку повномасштабної війни на території України тисячі...
Війна як ніколи об’єднала всіх українців. Поки наші армійці...
Посадовці міської ради взяли участь в онлайн-зустрічі, у ході...
Основними завданнями щодо інвестиційної діяльності для...

Хто на сайті

Зараз 3139 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама