№ 5
2 лютого 2023 року

Норовливий мер

  • Середа, Січ. 27 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Шановні мої прилучани!
Вийти на сторінки газети мене як пересічного жителя Прилук і як депутата Прилуцької міської ради 5-6 скликань спонукав відчай. Спостерігаючи за подіями, які відбуваються в міській раді, можу сказати: «Дістала». Такого безладу й хаосу не було в роботі жодного скликання.
Звертаюся особисто до мера: «Ольго Михайлівно, Ви ганьбите партію, яка висунула Вашу кандидатуру на посаду міського голови, і підриваєте її авторитет. Вас обрали жителі Прилук, а Ви їх так підводите. Ви хоч чуєте, що про Вас кажуть люди? Думаю, що не чуєте й не хочете чути. Упевнена, що ще кілька Ваших витівок, то й комунальне телебачення ТБ «Прилуки» Вам не допоможе. Бо саме через це кишенькове телебачення Ви казково розповідаєте про свої «подвиги» на теренах Прилук, постійно наголошуючи: «Я мер, мене вибрали люди». А скажіть мені, Ольго Михайлівно, а хто ж тоді вибирав депутатів? Із Ваших слів виходить, що Вас обирали люди, а депутатів – не люди, тобто ту категорію жителів міста, яка обирала депутатів, Ви не вважаєте за людей? Чому Ви поважаєте та шануєте тільки себе, а зневажаєте більшість депутатів (бо, бач, вони не належать до Вашої політичної сили) і прилучан, які їх обрали?
Більшість жителів Прилук обурені Вашою поведінкою, коли Ви «вискакуєте, як заєць-боягуз» із сесійної зали, не бажаючи шукати точки дотику та позитивного компромісу на користь прилучан.
Перейду до важливих проблем. Мене та й не тільки мене турбує питання: чому не приймається бюджет міста на 2021 рік? Це надзвичайно важливе для життєдіяльності міста питання!!! Я не пам’ятаю такої безвідповідальності очільника міста, щоб більшу половину січня місто жило без бюджету. Від Вашої безвідповідальності страждають соціально незахищені люди, пільговики, хворі на цукровий діабет та інші. У міській раді до цього часу не утворені ні депутатські комісії, ні виконавчий комітет, не затверджені заступники міського голови. Але замість того, щоб на останньому засіданні сесії внести ці вкрай важливі питання до порядку денного, Ви йдете на протистояння з депутатами і ставите свої інтереси вище інтересів пересічних прилучан, унісши до порядку денного питання заробітної плати «собі дорогій». А між іншим, депутати працюють безкоштовно і прагнуть співпраці з Вами на благо людей. Так чого ж Ви, Ольго Михайлівно, дивуєтеся, чому більшість депутатів не прийшла на сесію? А я поясню: тому що хотіли бачити в першу чергу в порядку денному бюджетні та соціальні питання на користь прилучан, а не на Вашу користь.


У мене є питання до юристів міської ради. Раніше, ці ж самі юристи, які працюють і тепер, завжди говорили депутатам, що допоки те чи інше питання розглядається в суді, воно не може вноситися до порядку денного сесії. Чи то змінилося щось у законодавстві, а чи, можливо, треба поміняти юристів на більш кваліфікованих, щоб не підводили міського голову через свої юридичні казуси. Таких казусів я бачу дуже багато. Але сьогодні веду мову про секретаря міської ради, обраного в законний спосіб. Ви, Ольго Михайлівно, заветували рішення ради. Не буду говорити про недолугість Вашого з юристами обґрунтування, але скажу наступне. Усі побачили Вашу особисту неприязнь до більшості депутатів і до обраного секретаря міської ради, за якого проголосувало 19 депутатів, тобто більшість, як того вимагає Закон. Соромно слухати Ваших юристів, які висловлюють «думку міського голови», а не ту, яку вимагає законодавство. Так для чого такі юристи?
Шановні прилучани! Ви маєте знати, що починаючи з 2016 року, тобто тоді, коли міським головою було обрано Ольгу Михайлівну, уперше за десятки років міський бюджет став не дефіцитним, а профіцитним, тобто в міській казні стало достатньо грошей, щоб виконувати ті чи інші програми, розвивати Прилуки. До речі, такої кількості коштів не було при жодному попередньому міському голові (раніше міські голови змушені були постійно «вибивати» кошти). Нині все змінилося. Тепер кошти залишаються на місцях і право розпоряджатися ними покладено на органи місцевого самоврядування. Але як коштами розпоряджається міська влада – це вже інше питання, яке я знову ж таки адресую Вам, Ольго Михайлівно. Чому ж Ви так не по-господарськи використовуєте кошти міського бюджету? Голови ОСББ скаржаться, що не отримали обіцяної Вами фінансової допомоги на ремонти будинків, хоча за ці кошти проголосували депутати. Ви обнадіяли людей, що 70% ремонтних робіт буде профінансовано, а 30% – це кошти самих мешканців будинків. Так де ж кошти? Чому обдурили людей? Про це нам стало відомо із сюжету телеканалу «ТІМ», а ось прилуцьке кишенькове телебачення цього не показало.
Тепер питання, яке стосується побудованого в центральній частині міста туалету за 1 мільйон 600 тисяч гривень! При розумному плануванні за ці кошти можна було збудувати доволі непоганий будинок. Усе місто сміється над цим горе-туалетом і обслуговуванням у ньому. А будинок для людей похилого віку по вулиці Козачій… Перед виборами Ви, Ольго Михайлівно, казково розповідали людям, що вже закінчили реконструкцію й готові прийняти літніх і самотніх людей, бо вже є черга з 50-ти осіб. Ольго Михайлівно, чому насправді не відкрився будинок для людей похилого віку? Чи не тому, що вибори закінчилися?
Наступне питання стосується реконструкції школи №13. Ще на початку січня пан Колесник дуже красномовно розповідав, що ремонтні роботи вже на завершальному етапі, а найголовніше – накрили дах на приміщенні школи. А що ж насправді? Як і завжди, казки дідуся Колесника. Як виявилося насправді, дах розпочали вкривати лишень після втручання депутатів, саме під час сильного снігопаду, коли все затекло й зруйнувалося. Бог із ним, із Колесником… Де влада? Ольго Михайлівно, де контроль Ваших управлінців? Де Ваш особистий контроль? Адже Ви були біля школи і прилучани чули чергову казочку від Вас.
Щодо медицини, то взагалі соромно стає за місто. Ольго Михайлівно, невже Ви не чуєте відгуки про нашу міську лікарню від тих прилучан, кому довелося лікуватися там? Уся Україна знає про рівень прилуцької медицини. Ганьба!!!
Є ще наболіле питання, яке стосується газової труби. Я сподіваюся, що депутати піднімуть усю документацію, де зазначено, що труба належить громаді міста й ніхто не мав права віддавати її комусь у користування. Тепер ми через такі нерозумні дії страждаємо.
Ще багато можна розповідати про «діяльність» нашої влади. Це тільки початок. Ще будемо повертатися в попередню каденцію Ольги Михайлівни, там буде багато «цікавого» для тих, хто бачить тільки квіточки біля міської ради…
Ольго Михайлівно! Схаменіться, обдумайте всі свої неправильні дії та непритаманну очільниці міста поведінку, прислухайтеся до депутатів і пересічних прилучан. Ви – не «пуп землі», щоб ухвалити одноосібні рішення.

Світлана Яременко, депутат
Прилуцької міської ради 5-6 скликань

Р.S. Я двічі обиралася депутатом міської ради. Доводилося працювати як у більшості, так і в меншості депутатського корпусу. Були різні ситуації, суперечки з тих чи інших питань, але депутати ніколи не ставали заручниками непорозумінь із міським головою. Завжди шукали компромісні рішення, приходили до якогось конструктиву. А головне, що рада ніколи не зупиняла свою роботу. Сесії скликалися навіть тричі на тиждень, адже питання прилучан завжди були пріоритетними.
Чекаю відгуків від прилучан.

Прочитано 1571 разів
Оцінити матеріал
(4 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Комунальники звітують за пророблену роботу у 2022 році Робочий...
Днями завдяки підтримці зарубіжних партнерів, які продовжують...
Працівники Прилуцького ЦНАПу постійно ідуть в ногу з часом і...
На жаль, сьогодні Прилуцька міська рада фактично є недієздатною....
Новий склад комісії з преміювання Днями міський голова Ольга...
Останнім часом почастішали звернення на телефони як...
Скільки коштує маєток насправдіДепутат партії «Слуга народу»...
Сьогодні хіба що лінивий не обговорює ситуацію з неприйняттям...
Нещодавно автопарк комунального підприємства «Послуга»...

Хто на сайті

Зараз 3914 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама