№ 20
17 серпня 2022 року

А віз і нині там…

  • Середа, Бер. 17 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Дана приказка чи не найкраще характеризує ситуацію, яка склалася в депутатському корпусі Прилуцької міської ради 8 скликання. За вікном уже середина березня, а Прилуки й досі залишаються без прийнятого бюджету.
По суті своє логічне завершення мала лише перша сесія новоствореної ради. Та й та тривала близько двох місяців. А далі все пішло шкереберть. То сесія переноситься, то депутати без пояснень не з’являються. І ось уже четверта сесія міської ради, котра була призначена на 15 березня, вкотре вважається такою, що не відбулася. До сесійної зали прибуло всього 17 народних обранців. Можливо, це якась магічна цифра? Адже в країні саме 17 міст потрапили в схожу ситуацію, де депутати не можуть знайти порозуміння і бюджет на поточний рік не приймається.
Із кожним відкладеним засіданням перелік неопрацьованих, але надзвичайно актуальних для життєдіяльності міста питань стає все більшим. Наразі нерозглянутими залишаються майже 60 питань порядку денного, та най- головніше – бюджет міста.
Крім того, не може розпочатися фінансування виконання ремонтних робіт у міській лікарні задля встановлення генераторів для належної роботи незалежної кисневої магістралі для лікування хворих на COVID-19.


Як зазначила головний лікар КНП “Прилуцька центральна міська лікарня” Яна Погоріла, на етапі, коли вся країна очікує настання третьої хвилі захворювання на СOVID-19, виділення коштів для облаштування та забезпечення належної роботи кисневої магістралі для лікування та підтримки хворих на коронавірусну інфекцію є вкрай необхідним.
Аналогічні проблеми і в дитячій лікарні. Адже новий рентген-кабінет також не може бути облаштований. Місту таких зусиль коштувало виграти грант на фінансування новітнього обладнання, яке вже привезли, але встановити не можуть, оскільки треба зробити ремонт у відведеному під рентген-кабінет приміщенні.
Основна функція міського бюджету – виконання делегованих державою повноважень у сфері освіти, медицини, культури, соціального захисту. Тобто, без прийнятого бюджету місто, звісно, не помре (ми маємо можливість поки що жити за тимчасовим кошторисом), але дороги й тротуари будуватися не можуть, школи й садочки не ремонтуватимуться, та й річка Удай чекатиме на очищення ще довго.
Депутати міської ради повинні працювати, незважаючи ні на які чинники. Адже саме для того вони були делеговані в міську раду виборцями, а питань, які потребують невідкладного вирішення, не бракує. Тож сподіваємося на порозуміння між ними на благо всієї громади.

Інформація «ГП»

Прочитано 820 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Днями за участі заступників міського голови Олександра Сивенка...
У ході 22-ї позачергової сесії міської ради депутати практично...
У напрямку психологічної допомоги військовослужбовцям Центр...
Ні для кого не секрет, що під час опалювального періоду 2021-2022...
У місті саме тривають роботи з утримання вулично-шляхової мережі...
З початку повномасштабної війни на території України тисячі...
Війна як ніколи об’єднала всіх українців. Поки наші армійці...
Посадовці міської ради взяли участь в онлайн-зустрічі, у ході...
Основними завданнями щодо інвестиційної діяльності для...

Хто на сайті

Зараз 3455 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама