Друкувати цю сторінку

Дитинство – найкраща пора!

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини. Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для самих дітлахів, він ще й нагадує суспільству про необхідність їх захисту.
Цього дня проводять різні благодійні заходи та концерти. У багатьох містах України проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, і звісно ж за їх участі.
З нагоди цього свята на території філіалу ім. О. Кошового Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова 1 червня 2021 року відбулася розважально-патріотична гра для дітей молодшого віку «Від козака до вояка». До музею завітали учні 3-го класу Прилуцької ЗОШ I-III ступенів №2. Завідуюча філії Іващенко Тетяна Олексіївна розповіла школярам про козацькі звичаї та устрій на Запорізькій Січі, пояснила умови й правила гри, яка складалася з 9 конкурсів.


Школярі, зацікавлені грою, швиденько поділитися на дві команди: «Тигренята» і «Зайчата». Малеча випробувала свої сили в цікавих та активних конкурсах: стріляли з лука, метали м’ячики, змагалися у грі «Чайка», зрізали зав’язані на нитці солодощі із зав’язаними очима, старанно стрибали на скакалці, на швидкість перебирали квасолю, а в кінці заходу брали участь в інтелектуальному конкурсі з теми «Козацтво». За результатами конкурсів перемогла команда «Тигренята».
Наприкінці свята кожна команда посмакувала запашним чаєм із солодощами та отримали призи за активну участь у конкурсах.

Альона Симоненко

Прочитано 703 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали