Друкувати цю сторінку

ВІТАННЯ

Шановні медичні працівники!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!
Це свято відзначають тисячі лікарів, пара-медиків, медичних сестер, лаборантів, сані-тарок – усі ті, хто стоїть на варті здоров’я прилучан.
Ваша праця – це велике служіння на благо людей. Кожен із вас самовіддано охороняє найбільші цінності, даровані людям, – життя та здоров’я. Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі, милосердя дозволили багатьом людям повернутися до активної діяльності, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя.
І хоч сьогодні відбувається кардинальне реформування галузі, вірю, що незважаючи на всі труднощі та перешкоди, нам вдасться збудувати ефективну систему охорони здоров’я, яка гарантуватиме пацієнтам якісну й доступну медичну допомогу, а медикам – належний соціальний статус і рівень оплати праці.
Упевнена, що складні випробовування, які сьогодні випали на долю всього українського народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людя-нішими.


Дорогі медики! Зичу вам міцного здоров’я, радості, родинного затишку, великого людського щастя, злагоди в родинах і непохитної відданості обраній професії. Нехай здійснюються мрії й задуми, віра та оптимізм будуть вірними супутниками в житті, а праця завжди приносить радість і задоволення.
Божого вам всім благословення та успіхів на професійній ниві! І дай вам Боже, щоб у боротьбі з хворобами ви завжди виходили переможцями.

З повагою міський голова Ольга ПОПЕНКО

Прочитано 298 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали