№ 48
1 грудня 2021 року

Будівлю недобудованої лікарні повернуть громаді

  • Середа, Лист. 24 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Господарський суд Чернігівської області задовольнив у повному обсязі позов Чернігівської обласної прокуратури про повернення в комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва – комплексу будов і споруд районної лікарні в місті Прилуки, та скасування державної реєстрації права власності на нього за приватним товариством з обмеженою відповідальністю.
Об’єкт був придбаний товариством у процесі приватизації у 2007 році за результатами аукціону на стадії будівельної готовності – 30% (4-5 поверхів).
Відповідно до умов Договору від 15.02.2007 р. покупець зобов’я-зувався завершити будівництво об’єкта приватизації до 15.02.2010 року. У подальшому на підставі рішень обласної ради чотири рази вносилися зміни до Договору, якими термін виконання указаної умови Договору неодноразово продовжувався (останній термін – до 01.02.2017 року).
У зв’язку з невиконанням покупцем договірних умов, рішенням Господарського суду Чернігівської області від 28.04.2021р. договір купівлі – продажу від 15.02.2007 р. №455 між Управлінням комунального майна Чернігівської обласної ради та товариством розірвано.
Згідно з умовами договору та ч. 10 ст. 26 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» у випадку розірвання в судовому порядку договору купівлі – продажу у зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань приватизований об’єкт підлягає поверненню в державну (комунальну) власність.
Управління комунального майна неодноразово зверталося до товариства з пропозицією з’явитися для підписання акта приймання-передачі, проте звернення виявилися безрезультатними.
З метою поновлення порушених інтересів держави та територіальної громади обласною прокуратурою було пред’явлено позов до суду.
Тепер після рішення суду про передачу об’єкта незавершеного будівництва у володіння громади та скасування державної реєстрації речового права на нього громада отримала можливість розпорядитися «довгобудом» згідно з вимогами законодавства та інтересами мешканців Прилук.
Нагадаємо: орієнтовна площа приміщень – 14 000 кв.м.


До складу об’єкта входять: головний корпус, харчовий блок, трансформаторна підстанція, станція лікувального газопостачання, самотічний напірний колектор, котельня.
Головний корпус – 4-х – 5-ти поверхова будівля з білої цегли з підвальним приміщенням, покрівля шиферна, будівельна готовність – 40%.
Харчовий блок – збудовано підвальне приміщення та перший поверх (без перекриття) з білої цегли, будівельна готовність – 20%.
Трансформаторна підстанція – збудовано блок із білої цегли, покриття із залізобетонних плит, будівельна готовність – 60%.
Станція лікувального газопостачання – збудовано блок із білої цегли, покриття із залізобетонних плит, будівельна готовність – 60%.
Котельня – збудовано блок із білої цегли та блок із металевого профілю, будівельна готовність – 20%.
Самотічний напірний колектор – виконано частково каналізаційні мережі, будівельну готовність наразі встановити неможливо.

Прочитано 267 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани! Щиро вітаю вас із Міжнародним днем волонтера...
Допомагають обласні депутати У ході чергового засідання...
Історія українського народу складна та наповнена...
Жителі таких мікрорайонів нашого міста як Рокитний, Квашенці та...
Прилуцька дитяча музична школа імені Л.М. Ревуцького прийняла...
Уже за тиждень, 7 грудня, відбудеться перший в цьому році конкурс...
Українці – горда та волелюбна нація, тому споконвічно спроби...
В очікуванні державних субвенцій У ході чергового засідання...
У попередньому номері газети опублікована стаття, яка покроково...
Господарський суд Чернігівської області задовольнив у повному...

Хто на сайті

Зараз 3163 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама