Друкувати цю сторінку

Першою в новому 2022 році народилася дівчинка

Народження дитини під Новий рік – досить цікавий досвід для майбутніх батьків. Поки всі купують подарунки та запрошуються на вечірки праворуч і ліворуч, ви чекаєте на народження нової людини. Підростаючи, немовлятам, народженим у ці дні, можливо, доведеться пережити свята, що затьмарюють їх майбутні дні народження, але вони не повинні відчувати себе ущемленими. Згідно з дослідженнями, «новорічні» діти досить щасливі (і їхні батьки теж)!
Переконані, що щасливими будуть і малюки, які осяяли своєю появою на світ стіни пологового відділення Прилуцької центральної міської лікарні в новому 2022-му році.
Так, 1 січня в Прилуках народилося трійко немовлят. І першою стала дівчинка. Вона народилася об 11.00, вагою 3600 г і зростом 52 см. Батьки новонародженої Олег та Юлія Коваленки, які мешкають у Малківці, назвали донечку Варварою. Це перша дитина в родині. Жінка каже: не очікувала аж такого новорічного подарунка, планувала народжувати трохи пізніше – 4-5 січня.


Також цього дня щастя батьківства відчули родини двох новонароджених хлопчиків. Так уже менше, ніж за годину після народження Варвари, об 11.50 Євгенія Пустовойт народила маленького богатиря вагою 3740 г і зростом 53 см. А вже увечері, о 20.10, Надія Ленець також народила синочка (вага 3200 г, зріст 51 см).
Від редакції «Град Прилуки» вітаємо молодих матусь із народженням довгоочікуваних діток, бажаємо здоров’я, мирного неба над головою та довгих років життя. Нехай ваші малюки радують вас та зростають на славу нашій державі.

Мар’яна Гибенко

Прочитано 736 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали