Друкувати цю сторінку

Закупівля житла для внутрішньо переміщених осіб

Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» оголошує проведення додаткового відбору для закупівлі житла з метою подальшої передачі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, першочергово з числа багатодітних, житло яких зруйновано внаслідок збройної агресії російської федерації.
Додатковий відбір для закупівлі житла проводиться в таких областях України: Житомирська, Київська, Чернігівська.
Житло може бути придбано у фізичних і юридичних осіб-власників такого житла.
Житло має відповідати таким критеріям: стіни, перегородки, стелі житлових приміщень, коридорів, кухонь, ванних кімнат і туалетів, інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень – оздоблюються після штукатурення внутрішніх поверхонь кле-йовими та іншими видами фарб, шпалерами, декоративними плитами, панелями, іншими оздоблювальними матеріалами та виробами.
Підлога житлових кімнат, коридорів, кухонь, ванних кімнат, туалетів та інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень – покривається паркетом, лінолеумом, облицювальною плиткою, іншими оздоблювальними матеріалами та виробами.
Двері та вбудовані шафи – установлення внутрішніх дверних полотен із коробками, елементів вбудованих шаф та антресолей у приміщеннях квартир та вбудовано-прибудованих приміщеннях. Вхідні двері – металеві вогнестійкі.


Вікна та балконні двері – вікна металопластикові зі склопакетом і підвіконням. Балконні двері (у разі наявності) металопластикові зі склопакетом.
Сантехнічне обладнання та прилади – мийка, умивальник, унітаз, ванна (душова кабіна), сантехнічна арматура (водорозбірні крани, змішувачі), запірні крани на відгалуженнях від стояків у місцях підключення зазначених приладів, а також засоби обліку води в квартирах і вбудовано-прибудованих приміщеннях.
Електро-, газове обладнання – електро- або газові плити, світильники, радіо-, телевізійні розетки, забезпечення нормативних вимог із електробезпеки, пожежної безпеки та техніки безпеки в будівництві.
Внутрішні системи електрообладнання та газопостачання вбудовано-прибудованих приміщень – встановлення лічильників холодної та гарячої води, електролічильники.
Комунікації – система водопостачання; система опалення; електропостачання.
Кухонне обладнання – кухня (кухонний гарнітур), обідній стіл, стільці в кількості, достатній для потреб проживаючих.
Санітарна зона – санвузол та/або ванна кімната.
Меблі – ліжка (спальні місця) в кількості, достатній для задоволення потреб проживаючих; шафа, стіл (не менше 1), стільці в кількості, достатній для потреб проживаючих, тощо.
До розгляду не приймаються пропозиції житла, в якому зареєстровані відчужувач та/або інші особи.
Заплановано закупівлю 16 квартир на загальну суму 17,75 млн грн, з яких у Чернігівській області – 9 квартир на загальну суму 10,85 млн грн.
Мінімальна загальна площа житла – 31,5 кв. метра, максимальна – 94,5 кв. метра.
Гранична вартість придбання 1 кв. метра житла у Чернігівській області не може перевищувати:
– для міст – обласних центрів, міст обласного значення, міст із населенням понад 300 тис. осіб та населених пунктів, які розташовані в районах, прилеглих до меж міст – обласних центрів – 28 040,25 грн;
– для інших населених пунктів – 24 034,50 грн.
Свої пропозиції щодо продажу житла ви можете надсилати, заповнивши Форму за посиланням: https://forms.gle/SoR8y6zkR6BQA7JX9 до 18.00 23 червня 2022 року. Додатки, визначені у Формі, необхідно надіслати на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
У разі, якщо у вас виникли додаткові запитання, звертайтесь за телефонами: (044) 363-10-85 або (044) 363-10-87.

За матеріалами міської ради

Прочитано 523 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor