№ 26
29 вересня 2022 року

Робота Терцентру в умовах війни

  • Середа, Сер. 10 2022
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Уже чверть століття в нашому місті активно функціонує Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Прилуцької міської ради. Його структурні підрозділи надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам із інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги, та громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Соціальні послуги спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків для осіб, які в них перебувають.
Станом на сьогодні на обліку в територіальному центрі перебуває близько 1400 осіб, які потребують соціального обслуговування. Щодня 80 працівників установи надають соціальні послуги в трьох відділеннях Центру:
– Відділення соціальної допомоги вдома;
– Відділення денного перебування;
– Відділення надання адресної, натуральної та грошової допомоги.


Директор територіального центру соціального обслуговування Валентин Попко зазначає, що робота працівників Центру ніколи не була простою, усе ускладнилося при СOVID-19, але військовий стан в Україні додав нових випробувань. Не кожний працівник витримує таке навантаження, але в цілому всі гідно продовжують виконувати свої обов’язки, за що їм велика шана та подяка. І це не порожні слова, адже Центр несе відповідальність за сотні людей, які мають найвищий ризик потрапляння у складні життєві обставини через вплив несприятливих зовнішніх або внутрішніх чинників.
Керівник зазначив, що від початку російської військової агресії відразу гостро виникло питання про забезпечення життєво необхідними речами осіб, які знаходяться під опікою територіального центру.
У цей час люди почали допомагати хто чим може. Допомога надходила від волонтерів міста, підприємців, депутатів, благодійних організацій, релігійних організацій. Підопічні Центру отримували не лише продукти харчування, а й ліки та засоби гігієни. Також працівники установи додатково забезпечують доставку гуманітарної допомоги, яка надається через міську раду.
Нещодавно гуманітарна допомога для територіального центру надійшла від благодійної організації «Мюнхен допомагає Україні» з Федеративної Республіки Німеччина. Загалом отримано допомоги в розмірі шести палет вагою три тонни. Майже вся надана гумдопомога бувша у використанні, але гарної якості. Продукти харчування не надходили. Серед наданої допомоги чоловічий одяг, взуття, постільна білизна, електропобутові прилади (електричні чайники, кавоварки, термоси, електричні плити), телевізор, засоби особистої гігієни, рукавички господарські, засоби реабілітації (милиці ліктьові, ролатори, тростини на ніжках) та інше. Уся гуманітарна допомога використовується для потреб установи та отримувачів соціальних послуг. Водночас при екстреній ситуації не залишаються поза увагою переселенці та особи без постійного місця проживання.
Валентин Попко також наголосив, що при установі безкоштовно працює пункт прокату засобів реабілітації, де мешканці міста мають змогу взяти у використання палиці, милиці, ходунки, інвалідні візки тощо.

За матеріалами міської ради

Прочитано 285 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!Прийміть найщиріші вітання з професійним...
Ремонтні роботи на вуличних шляхах міста продовжуються. Наразі...
Мешканка Прилук протягом квітня-травня 2022 року поширювала...
До відома ветеранів та членів родин захисників і захис- ниць...
За вікном розпал осені,  відповідно, саме зараз...
Відповідно до розпорядження міського голови Ольги Попенко,...
Відповідно до розпорядження міського голови Ольги Попенко,...
Питання дерусифікації в нашому місті торкнулося не лише...
З травня 2022 року помешкання більшості українців блакитним...
18 вересня —день визволення прилук від ФАШИСТСЬКИХ...

Хто на сайті

Зараз 3196 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама