Друкувати цю сторінку

Пішов із життя колишній міський голова ХАРИНКО Іван Федорович

25 листопада на 86 році життя перестало битися серце чудової людини, прекрасного друга, якого знали, любили й поважали дуже багато людей. Життєвий шлях Івана Федоровича – це зразок людської гідності, добропорядності й толерантності.
Наше суспільство втратило досвідченого керівника, авторитетну Людину з великої літери. За плідну працю на користь громади та вагомий внесок у розбудову міста Іван Федорович Харинко був удостоєний високого звання Почесного громадянина міста Прилуки.
Смерть Івана Федоровича є непоправною втратою для всього міста та його родини.
Прилуцька міська рада та виконавчий комітет міської ради глибоко сумують і висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.
Світла пам’ять про Івана Федоровича назавжди збережеться в наших серцях.

Прилуцька міська рада, виконавчий комітет


Людина високого обов’язку

Іван Федорович Харинко після закінчення Київського університету почав працювати в органах прокуратури колишнього Яблунівського району. У 60-70-х роках минулого століття його трудова діяльність була пов’язана з роботою в міському комітеті партії в Прилуках, де він обіймав посади інструктора, завідуючого відділом, секретаря.
Очолюючи важливу ділянку культурно-ідеологічної сфери, Іван Федорович багато зробив у місті для розвитку освіти й медицини, фізкультури та спорту, художньої самодіяльності. Проявив себе справжнім керівником – принциповим, вимогливим, справедливим.
Із 1975 по 1985 роки Іван Федорович Харинко працював міським головою, показавши себе вмілим організатором і керівником міста. Приділяв велику увагу соціально-економічному розвитку міста, згуртуванню прилучан задля вирішення проблем громади. Нові будинки, школи, дитсадки, розширення мережі лікувальних закладів, асфальтування вулиць – результат його повсякденної діяльності.
Переїхавши в 1985 році на постійне місце проживання до Чернігова, очолював юридичний відділ обласної ради профспілок, захищаючи конституційні права громадян.
Іван Харинко неодноразово обирався депутатом обласної та міської рад. Удостоєний звання Почесного громадянина міста Прилуки, має урядові нагороди.
Іван Федорович любив життя та людей, у яких найбільше цінував порядність і відповідальність.
Смерть Івана Федоровича Харинка болем відгукнулася в серці кожного прилучанина, хто його знав та мав нагоду працювати, спілкуватися з ним. Його добрі справи назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Колеги та друзіПрочитано 1903 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Міські новини
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали