Друкувати цю сторінку

Очне навчання відновлено в усіх закладах

Напередодні завершився етап дистанційного навчання для учнів 5-11 класів закладу загальної середньої освіти №14. Трохи раніше до таких заходів вдалася й адміністрація гімназії №1 ім. Георгія Вороного. Необхідність тимчасово перевести процес навчання школярів старшої ланки в онлайн-режим була викликана спалахом захворюваності серед педагогічних працівників обох шкіл.
Наразі ж усе прийшло в норму. Саме тому в усіх школах і гімназіях нашого міста заняття проходять у звичному режимі. Звісно, з дотриманням усіх карантинних вимог.
Як зазначила в.о. начальника управління освіти Ольга Колошко, щоденно відбувається температурний скринінг персоналу, постійно обробляються та миються руки, а розклад занять по класах організовано таким чином, щоб дітлахи якомога менше перетиналися.


Попри всі протиепідемічні заходи випадки захворюваності на коронавірус зустрічаються як серед учнів, так і серед учителів. Але, на щастя, вони не мають масового характеру.
У дошкільних навчальних закладах ситуація більш стабільна та позитивна. Там хворіють лише кілька вихователів. Серед малечі ж жодного випадку COVID-19 не зафіксовано. Медичні працівники та соціальні педагоги чітко дотримуються прописаних норм і щодня перевіряють температуру та проводять моніторинг наповнюваності груп.

Інформація «ГП»

Прочитано 5789 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали