№ 24
16 червня 2021 року

Всесвітній День матері-Землі в дошкільному закладі

  • Середа, Трав. 05 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі – свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. Зазвичай 22 квітня проводиться безліч екологічних заходів. Слоган Дня Землі 2021 – «Відродити нашу Землю».
В Україні свято Землі відзначається з 1992 року. У День Землі люди пробуджуються, завдяки всіляким акціям і заходам, і по-новому дивляться на свої взаємини з Матінкою-Землею.
Матінка-Земля… Цей вираз ми читаємо і часто чуємо в нашому повсякденному житті, використовуємо його в нашому спілкуванні. Земля – наша годувальниця, наш спільний дім. Вона віддає нам себе цілком, як любляча Мати живить, одягає та виховує своїх нетямущих дітей, створює для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі та різноманітності. Чим ми їй віддячуємо?


У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: висадити хоча б одне дерево, очистити від сміття прилеглі території, відмовитися хоча б на один день від використання автомобіля тощо.
У День Землі маленькі прилучани також приєдналися до міжнародної ініціативи та закликали всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем.
Цього дня в ЗДО КТ 15 дошкільники прославляли природу, виконували різні види творчої роботи із зображувальної діяльності, розгадували піктограми та ребуси на природничу тематику, повторювали правила економного та бережливого використання природних ресурсів і правильної поведінки в природі, обговорювали та аналізували проблемні ситуації, долучалися до праці в природі (висаджування дерев і висівання квітів, замазування глиною стовбурів спиляних гілок), займалися пошуково-дослідницькою діяльністю. Заходи освітнього процесу були яскравими, пізнавальними та позитивно емоційними.

Євгеній Лисенко

Прочитано 1958 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні медичні працівники! Щиро вітаю вас із професійним...
7 червня в ході апаратної наради начальник служби у справах дітей...
Марина Погуляй, начальник відділу соціальних допомог управління...
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту...
Дитинство – чарівний світ, де збуваються всі мрії, забаганки,...
4 червня у виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею ім....
Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається...
29 травня в міському Будинку культури відбувся звітний концерт...
1 червня біля Центральної площі Прилук за ініціативи...
1 червня 2021 року в міській бібліотеці для дітей імені Павла...

Хто на сайті

Зараз 3052 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама