№ 41
13 жовтня 2021 року

Високий рівень оцінювання Прилуцької гімназії №1

  • Середа, Лип. 14 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Першим закладом освіти, в якому відбувся інституційний аудит у нашому місті, стала Прилуцька гімназія №1 імені Георгія Вороного. Ініціювала перевірку директорка закладу Олена Рогальова.
Інституційний аудит тривав із 22 по 29 квітня 2021 року. У закладі експертна група управління Державної служби якості освіти в Чернігівській області, яку очолювала заступник начальника управління пані Ірина Усік, працювала шість робочих днів. Експерти знайомились із закладом, його територією, проводили анкетування педагогів, батьків і здобувачів освіти, спілкувалися з учнями та вчителями, здійснювали спостереження за навчальними заняттями. Аудитори перевірили всю документацію закладу за останні три роки.
Жодних звітів ні до, ні після аудиту керівництво гімназії не готувало. «Єдиний документ, який заповнила директорка гімназії, – це опитувальний аркуш для попереднього оцінювання (самооцінювання) діяльності закладу освіти, який був наданий голові експертної групи в перший день її роботи в закладі освіти. Решту документів складала експертна група», – зазначає Олена Рогальова.
Експертна група оцінювала роботу школи за чотирма напрямами:
– освітнє середовище (наскільки безпечно та комфортно в гімназії, як організоване харчування, чи вистачає необхідного для навчання обладнання, кабінетів тощо);


– оцінювання учнів (як вимірюються навчальні досягнення школярів, наскільки оцінювання прозоре та зрозуміле);
– педагогічна діяльність (якість викладацької роботи, професійний розвиток педагогів, партнерство між вчителями, батьками та учнями);
– управлінські процеси (чи сприяють рішення керівництва забезпеченню та вдосконаленню освітньої діяльності, чи ефективна внутрішня система забезпечення якості освіти).
За результатами аудиту було складено висновок «Про якість освітньої діяльності закладу освіти, внутрішню систему забезпечення якості освіти за результатами проведення управлінням Державної служби якості освіти в Чернігівській області інституційного аудиту», який 15 червня 2021 року на звіті директора зачитала пані Олена Рогальова.
Підсумок такий: усі чотири напрямки оцінені на високий рівень!
Такої високої оцінки ще не має на сьогодні жоден заклад освіти України, тому зрозуміло, як шумно лунали в закладі освіти аплодисменти всіх учасників освітнього процесу, як щиро текли сльози радості по їхніх обличчях!
«Ми це зробили! Ми створили нове обличчя нашої гімназії, зрозумівши, що саме в партнерстві всіх учасників навчального процесу створюється освітній простір для здобувачів освіти нової української школи», – узагальнила своє враження від інституційного аудиту директорка Олена Рогальова.
Інституційний аудит – це великий досвід. Педагогічний, учнівський і батьківський колективи гімназії №1 імені Георгія Вороного першими прийняли виклик, показали всі свої напрацювання та отримали високу оцінку своєї діяльності. Це – поштовх іти вперед, змінювати якість освіти в нашому місті зокрема та країні загалом.
Щиро вітаємо Прилуцьку гімназію №1 імені Георгія Вороного з такою високою оцінкою!

Світлана Чернякова, директор КУ «Прилуцький центр
професійного розвитку
педагогічних працівників»
Прилуцької міської ради

Прочитано 2712 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани! Прийміть найщиріші вітання з Днем захисників...
Навесні 2020 року, коли в країні був введений карантин і люди...
Вуличне освітлення оновлюється Близько двох тижнів тому...
11 жовтня в сесійній залі міської ради відбулося п’яте засідання...
Чергові зміни в бюджеті міста У ході чергового засідання...
Днями, у ході чергового засідання виконавчого комітету...
1 жовтня в Прилуках, у рамках проєкту «Активні парки – локації...
29 вересня 2021 року в залі Прилуцької дитячої музичної школи імені...
В освітньому мистецькому просторі ще кілька років тому питання...
Дорогі освітяни! Прийміть найщиріші вітання з професійним...

Хто на сайті

Зараз 2730 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама