Друкувати цю сторінку

У Прилуках з’явилася «Батьківська рада»

Начальник управління освіти Олександр Правосуд, як і обіцяв, із приходом на посаду почав втілювати свої новаторські плани в життя. Так, буквально днями відбулося перше засідання «Батьківської ради», організованої ним при управлінні освіти Прилуцької міської ради. Першочерговими темами для обговорення стали: вакцинація в закладах освіти, робота в умовах погіршення епідситуації, реформування галузі.
Як і анонсувалося раніше, до новоствореного органу увійшли 11 батьків – по одному від кожного наявного в місті навчального закладу (школи, ліцею, гімназії). Їх обрали директори з батьківського активу.
Отож, до складу «Батьківської ради» увійшли:
– Бойко Тетяна Віталіївна, представник гімназії №1;
– Іштукін Валерій Володимирович, представник ЗЗСО №2;
– Сивенко Олександр Іванович, представник ЗЗСО №3;
– Михайліченко Юлія Святославівна, представник гімназії №5;
– Вертипорох Олена Петрівна, представник Ліцею №6;
– Зубко Світлана Анатоліївна, представник Ліцею №7;
– Єфіменко Іван Іванович, представник ЗЗСО №9;
– Моісеєнко Алла Борисівна, представник Ліцею №10;
– Плєханова Наталія Михайлівна, представник ЗЗСО №12;
– Брухно Тетяна Євгенівна, представник ЗЗСО №13;
– Кубрак Людмила Олексіївна, представник ЗЗСО №14.


«Орган цей повністю легалізований і документально оформлений. Є всі відповідні документи, наказ, положення» – наголосив Олександр Правосуд. Оскільки саме він виступив ініціатором появи в місті такого дорадчого органу, то відповідно, й очолив його роботу.
Перше засідання батьківського активу тривало майже дві години. Протягом них присутні затвердили положення про роботу новоствореного дорадчого органу, а також обговорили низку ключових питань життєдіяльності прилуцької системи освіти: впрова-дження в навчальних закладах нової освітньої реформи, темпи вакцинації освітніх працівників і перспективи роботи шкіл в умовах погіршення епідемічної ситуації в регіоні, участь в організації процесу харчування а також процедуру сплати батьківських внесків на покращення матеріально-технічної бази.
Крім того, було обрано заступника голови «Батьківської ради». Ним став Олександр Сивенко, який також відомий містянам як заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
Варто зазначити, що затверджена в такому складі «Батьківська рада» діятиме 1 рік. Перед початком нового навчального року раду переобиратимуть, за умови якщо дитина котрогось із батьків, які входять до її складу, завершить навчання в конкретній школі або за бажанням самих членів ради покинути її ряди.

Інформація «ГП»

Прочитано 9349 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали