№ 13
29 червня 2022 року

У пріоритеті – якісні умови навчання

  • Середа, Лист. 24 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Міська рада тримає впевнений курс на виконання капітальних ремонтів загальноосвітніх закладів нашого міста. Так, на сьогодні практично завершені роботи в ЗОШ №13. Завдяки співпраці з командою НЕФКО будівля школи стала сучасною, красивою, а головне – енергозберігаючою. Залишилося виконати внутрішні ремонтні роботи, щоб досягнути кінцевої мети в модернізації навчального закладу. Дані роботи вже заплановані на літо 2022 року.
Уже близько тижня прилучани можуть спостерігати й процес реконструкції приміщення однієї з центральних шкіл нашого міста – Ліцею №7. У корпусі, де навчаються учні 5-11 класів стартувала комплексна термомодернізація будівлі. Наразі тривають роботи з ремонту та перекриття даху.
Ліцей №7 уже кілька років поспіль тримає лідируючі позиції за якістю знань його учнів, за результатами ЗНО не лише в нашому місті, але й в області та країні загалом. І ось настав час, щоб і зовнішній вигляд навчального закладу відповідав такому високому рівню освіти. Адже від якісних умов навчання напряму залежить імідж навчального закладу, а отже і його успішне майбутнє.
Як зазначають в управління ЖКГ міської ради, попередньо була розроблена проєктно-кошторисна документація, яка передбачає виконання робіт у 2 етапи. Отож, на будівлю ліцею чекає повна заміна даху, подальше його утеплення та укладення металочерепиці. Наступним етапом буде утеплення стін і заміна вікон на енергозберігаючі. У подальшому ж планується облаштувати й прилеглу територію, а саме обладнати сучасний спортивний майданчик (універсальний) для гри в баскетбол і волейбол із поліуретановим покриттям, а також створити затишну зону відпочинку для школярів і персоналу навчального закладу.


Як бачимо, плани грандіозні, а відповідно потребують і чималих затрат. Так, фінансування комплексної термомодернізації Ліцею №7 здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, а саме субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Ці кошти були виділені нашому місту за сприяння народного депутата України Бориса Приходька. До кінця року на рахунок міської ради мають надійти кошти в сумі 3 млн грн, які й будуть використані на капітальний ремонт даху. Загальна ж сума проєкту складає близько 8 млн грн.
Варто зазначити, що процедура тендерних торгів із визначення виконавця робіт проводилася двічі, адже першого разу (у вересні) жодного кандидата не було. У жовтні процедура була запущена повторно і вже в листопаді укладено відповідний договір із її переможцем на виконання ремонтних робіт. Також було проведено тендер по визначенню спеціаліста з технічного нагляду, який щоденно буде перебувати на об’єкті та контролюватиме хід виконання робіт.
Так, капітальний ремонт на об’єкті виконує ПП «Стимул», а технічний нагляд здійснює ФОП Олександр Ковтун. Саме вони стали переможцями відповідних тендерних процедур.

Інформація «ГП»

Прочитано 8154 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

14 червня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору...
Упродовж останніх днів одним із головних питань, яке активно...
17 вересня 2019 року набув чинності новий Порядок відключення...
Чи можливо в умовах воєнного стану здійснити оздоровлення та...
Уже другий тиждень у місті йде процес нанесення дорожньої...
16-17 червня представники Чернігівського регіонального центру...
Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд...
Настільні ігри можуть бути цікавими не лише для дітей віком 6-12...
15 червня в Міській центральній бібліотеці ім. Л. Забашти...

Хто на сайті

Зараз один гість и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама