Друкувати цю сторінку

Активні, творчі та веселі

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне – чудес. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти в їх серцях віру в дива. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Мабуть, кожен хотів би, щоб святкові дні пройшли незабутньо, чарівно, неповторно…
Під час зимових канікул вихованці Центру творчості дітей та юнацтва звикли відпочивати активно, цікаво та творчо. У «Зразковому художньому колективі» студії образотворчого мистецтва «Палітра», гуртку «Веселка» (керівник гуртка – методист Лариса Сидоренко) 9 січня була проведена конкурсно-розважальна програма «Новорічний калейдоскоп».
Метою заходу було організувати дозвілля вихованців студії шляхом залучення до участі в колективно-творчій діяльності, поглибити знання та збагатити уявлення дітей про обряди та звичаї українського народу в святах зимового циклу, та традиції святкування Нового року в різних країнах світу; розвивати творчу уяву, культуру мовлення та спілкування, уміння фантазувати, мислити; виховувати естетичний смак, почуття дружби, колективізму, уміння працювати в команді.


Під час виховного заходу педагог створила атмосферу добра та дружби, позитивний емоційний настрій. Усі діти були активні, творчі, енергійні, не- зрівнянні та багатогранні. Їм сподобалась цікава й пізнавальна «Новорічна вікторина», конкурс капітанів, «Запитання-жарти», конкурси: «Веселі художники», «Гурмани», «Чарівна скринька», «Запахи Нового року», естафети: зі сніговими кульками, «Хто перший прикрасить ялинку», «Біг по крижинах», «Найспритніший».
Завершилося свято традиційним чаюванням, де діти мали змогу поласувати солодощами й насолодитися новорічною дискотекою.
Свято пройшло в теплій невимушеній обстановці, подарувало вихованцям море позитиву, усмішок і гарний святковий настрій. Діти були задоволені та побажали один одному щастя й добра. Сподіваюсь, що цей святковий настрій у дітей залишиться ще надовго.

Лариса Сидоренко, керівник гуртка – методист
«Зразкового художнього колективу»
студії образотворчого мистецтва «Палітра»,
гуртка «Веселка» ЦТДЮ Прилуцької міської ради

Прочитано 6436 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Освіта
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали