Друкувати цю сторінку

ЗВІТ

ЗВІТ
депутата Барнаша Дмитра Васильовича
від політичної партії ВО «Свобода»
за рік роботи в Прилуцькій міській раді

Результати роботи:
За моєї участі зупинено несправедливий конкурс по призначенню директора гімназії №1 та змінено порядок проведення конкурсу, щоб не допустити такого в подальшому. Станом на сьогодні організовано новий конкурс за вже новими правилами.
Розроблено та впроваджено систему електронної реєстрації та врахування коштів за збори ярмаркових заходів для прозорої системи звіту.
Постійно надаються пропозиції під час сесій щодо вдосконалення системи тепло-/електропостачання закладів системи освіти та медицини з метою економії бюджетних коштів і зменшення дефіциту освітньої та медичної субвенції щодо виплати заробітної плати. На жаль, міська рада не дослухається до даних рекомендацій.
Разом із депутатом Артемом Рожком та отаманом Прилуцького козацького полку Сергієм Ткаченком за власний кошт відремонтовано ділянку дороги на в’їзді в місто Прилуки зі сторони Заїзда.
На прохання мешканців будинку по вул. 1 Травня, 48а виконано підсипку асфальтною крихтою для тимчасового поліпшення в’їзду в двір та подано до міської ради звернення щодо включення даного двору в план фінансування на 2020 рік до капітального ремонту асфальтового покриття.


За моїм клопотанням виділено кошти на ремонт урологічного відділення ЦМЛ.
Також цього року виконано заміну вікон і вхідних дверей по вул. Земській, 49. Замінено освітлення на сучасне діодне в під’їздах і на прибудинковій території по вул. 1 Травня, 73, 87.
Подано заяву про включення до фінансування у 2020 році ремонту тротуару по вул. 1 Травня (від вул. Іванівської до вул. Земської).
Приймаю активну участь у роботі комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян і в пленарних засіданнях ради.

Дмитро Барнаш,
депутат Прилуцької міської ради від ВО «Свобода»;

тел. приймальні: (066)419-56-00

Прочитано 922 разів
Оцінити матеріал
(1 голос)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали