№ 8
23 лютого 2022 року

Як знайти «свого» депутата?

  • Середа, Лют. 17 2021
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Маєте якісь проблеми чи пропозиції місцевого характеру, а не знаєте, до якого депутата звернутися? Знайома ситуація. Давайте розберемося, як же бути.
Як усі ви знаєте, шановні прилучани, в Прилуцькій міській раді зареєстровано 34 депутати від 9 політичних сил. І не дарма тут згадуємо про політичні сили, адже віднедавна (згідно нового виборчого кодексу) це має неабияке значення.
За минулої каденції діяла ще мажоритарна виборча система, а тому на окремому конкретному окрузі в нашому місті обирався один депутат, який набрав більшість голосів. Відповідно було 34 депутати, та 34 округи з чітко визначеними межами. Хоча в міській раді неодноразово й наголошували, що ці межі є досить умовними й депутати повинні працювати на благо всього міста.Та все ж більші зусилля народні обранці направляли саме на той округ, де за них голосували. Та й прилучанам так простіше було, адже коли знаєш «свого» депутата, то знаєш до кого звернутися і від кого потім результатів вимагати.
На місцевих виборах 2020 року ми вже голосували не за депутатів-мажоритарників, а за політичні сили та їхніх представників. І кількість виборчих округів була скорочена до 4. Відповідно їхні межі значно розширилися і на кожному окрузі прилучани обирали по 5-6 депутатів від різних політичних партій. Дехто пройшов до міської ради за кількістю голосів, дехто за списками, але зараз не про це. У результаті маємо 34 депутата, які за законодавством дійсно повинні працювати не для конкретної вулиці, чи мікрорайону, а для всього міста.


Тож, якщо у вас виникли якісь проблеми або ж навпаки ви маєте конструктивні пропозиції щодо поліпшення життя в нашому місті – ви можете звернутися з цієї інформацією до будь-якого з депутатів 8 скликання. Але, як радить один із депутатів, а за сумісництвом секретар Прилуцької міської ради Сергій Чміль, краще все-таки при виборі депутата орієнтуватися на ту політичну силу, за яку ви віддавали свій голос, тобто покладали на неї та її представників певні надії.
На сайті міської ради є інформація про депутатів (години прийому, телефон для зв’язку), але, на жаль, поки не про всіх. Сергій Валерійович також наголосив, що міська рада продовжує працювати в цьому напрямку, щоб містяни мали змогу знайти контакти депутата, який їх цікавить. До того ж, секретар ради зазначив, що для полегшення роботи депутатів їм було запропоновано самостійно визначити «умовні» межі своєї діяльності в місті, але такої інформації досі немає.
Та й це не проблема, якщо депутат ще не має власної громадської приймальні, чи не вказав свого контактного телефону, можна написати звернення, адресоване йому, і занести до міської ради, де воно буде переадресоване вказаному народному обранцю.

Інформація «ГП»

Прочитано 11677 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

9 9 травня 2022 року педагогічний колектив Прилуцького ліцею №10 на...
На тлі розмов про можливу повномасштабну атаку Російських сил...
Щорічно 20 лютого відзначається День пам’яті Героїв Небесної...
Нові рядки в платіжках за тепло й гарячу воду, замість того, щоб...
У рамках Великого розпродажу в’язниць у жовтні 2021 року Фонду...
У виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею відкрито...
День вшанування учасників бойових дій на території інших...
22 грудня минулого року депутати Чернігівської обласної ради...
З 2018 року УІК впровадив у дію Програму поповнення бібліотечних...
Одна, єдина, неділима Україна 22 січня вся Україна відзначила День...

Хто на сайті

Зараз 3600 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама