№ 38
22 вересня 2021 року

Бо справа дійсно добра

  • Середа, Квт. 15 2015
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Усім зрозуміло, що наші бійці повинні відчувати підтримку українців, за спокій і добробут яких вони віддають своє здоров’я, а часом і життя. І місія ця покладена не лише на плечі численних волонтерів, за допомогою яких, цитуючи слова воїнів АТО, вони виживають, – це справа кожного. На жаль, негативних випадків із життя вистачає, тому дуже важливо, аби по-справжньому добрі справи були почуті й донесені до людей.

Одним із таких добрих прикладів із редакцією нашої газети вирішив поділитися боєць антитерористичної операції Юрій Таранов. Довгий час він перебував у зоні АТО, разом зі своїм батальйоном ішов у найзапекліші бої. І хто б очікував, що недуг його підстерігатиме… під час відпустки. Удома Юрій Володимирович відчув підвищення тиску та біль у в серці. Негайно звернувся до лікарні й навіть не очікував, що оперативність і чуйність медичного персоналу будуть настільки відчутними. Працівники кардіологічного відділення, куди Юрія Володимировича привезли о шостій ранку, відразу почали надавати першу допомогу. Незчувся й коли головна медсестра вже зібрала всі необхідні медикаменти. Згодом ліками, яких на той час не було в лікарні, допомогли волонтери «Самооборони».

До подій на Сході Юрій Володимирович не мав ніякого відношення до армії. Він виріс у місті Прилуки, де й зараз мешкає, має велику родину. Якби не обставини, що склалися більше року тому в Україні, не довелося б відчути на собі солдатське життя. Записавшись добровольцем до лав української армії, майбутній боєць пройшов прискорену програму підготовки за воєнною спеціальністю механіка та водія БМП. І вже перед відправкою в зону бойових дій йому було запропоновано пройти додаткове навчання, аби мати навики керування БАТом. Керуючи такою машиною, Юрій Володимирович від своїх бойових колег отримав жартівливий позивний «Батя на БАТі».

– Я зустрічаю багатьох бійців, від яких чую, що іноді до них ставляться з нерозумінням, жорстокістю, і вони замикаються в собі. Тому я хочу, щоб вони знали, що добрі, небайдужі люди ще залишилися, – говорить учасник бойових дій. Саме таким небайдужим людям, працівникам кардіологічного відділення Прилуцької міської лікарні, Юрій Володимирович й хоче висловити подяку: завідуючому Олександру Володимировичу Черненку; лікарю-кардіологу, котрий безпосередньо опікувався бійцем, Тібору Адальбертовичу Пентеку (на знімку); лікарю-кардіологу Катерині Володимирівні Шишовій; старшій медичній сестрі Тетяні Григорівні Цигурі; медичним сестрам Тамарі Анатоліївні Гоголь, Оксані Вікторівні Ковальчук та Марині Миколаївні Охріменко, чоловік якої, до речі, також боєць АТО; завідуючій клініко-діагностичною лабораторією Юлії Василівні Козьмі та координатору по медицині «Самооборони» Юлії Миколаївні Пожарській-Нетребко. Усі вони не лише допомогли бійцю знову стати на ноги, але й продемонстрували приклад людяності, якої так не вистачає зараз.

Після успішного лікування Юрій Володимирович знову пакує речі на передову. Воїн не надає великого значення недавній хворобі, його не зупиняє лікарняний чи застереження лікарів. Мовляв, якби хотів, то давно б уже демобілізувався, але не хоче: «Як же так, я дітям та онукам пообіцяв повернутися додому з миром, а миру, як ви самі бачите, поки немає…»

Наталія Шерстюк, Ольга Цибенко

Прочитано 2397 разів
Оцінити матеріал
(2 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Питання відсутності на важливих перехрестях світлофорів, а...
Близько місяця тому міською радою було оголошено конкурс на...
Ось і закінчилися всі 7 звітно-виборних конференцій по...
Шановні ветерани, дорогі прилучани! Щиро вітаю вас із 78-ю...
9 вересня 2021 року в Центральній міській бібліотеці імені Л....
Одним із найцінніших джерел вивчення культури будь-якого народу...
Сімейні лікарі міста вакциновані 100% За інформацією Прилуцького...
Шановні суб’єкти господарювання! Експерти прогнозують...
днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної...
У Прилуках стартували звітно-виборчі конференції в комітетах...

Хто на сайті

Зараз 3013 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама