№ 19
12 травня 2021 року

Спорт

Спорт (178)

Середа, Квт. 28 2021

22-25 квітня в Харкові (з дотриманням усіх карантинних вимог) пройшов чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих юніорів, юнаків, дітей і паралельно чемпіонат серед студентської молоді.
У змаганнях приймали участь37 спортсменів із 11 регіонів, 17 клубів (73 жінки та 364 чоловіки). Вдало на цих змаганнях виступили спортсмени СК «Торнадо» в розділі self-defence (самооборона зі зброєю та без зброї), тренер Світлана Дяченко – майстер спорту України, володарка чорного поясу 5 дану з Айкідо, член фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (голова Петро Дяченко).
До скарбнички збірної області наші спортсмени принесли 11 золотих, 7 срібних і 5 бронзових нагород. Продемонстрували високу спортивно-технічну підготовку, характер, волю до перемоги.
У результаті, переможцями та призерами чемпіонату України стали:

Середа, Бер. 17 2021

Наприкінці лютого в м. Прилуки відбулися змагання з настільного тенісу серед жінок і чоловіків структурних підрозділів Чернігівського нафтопромислового регіону. З вітальними слова до учасників змагань звернулися голова проспілкового комітету НГВУ «ЧЕРНІГІВНАФТОГАЗ» Віталій Іценко, спорт інструктор Станіслав Чікалін, голова ФСТ «Спартак» Петро Дяченко.
Змагання пройшли в напруженій безкомпромісній боротьбі. За результатами змагань переможцями та призерами стали.
Жінки:
1 місце – Юлія Герасименко (Будсервіс, прилуцька група, майстер);
2 місце – Олена Маценко (бухгалтер, УНПС);
3 місце – Ірина Чекаліна (інженер метрологічної лабораторії сектору метрології, СМ ДЦА, Прилуки).
Чоловіки:

Середа, Бер. 03 2021

З 18 по 20 лютого в м. Чернігів при дотриманні всіх карантинних вимог пройшов чемпіонат Чернігівської області з боксу серед усіх вікових груп.
З вітальними словами до учасників змагань звернулися: заступник голови обласної ради Ніна Лемиш, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дерзимля, Президент федерації боксу Чернігівської області Євгеній Артюх, головний суддя змагань, суддя міжнародної котегорії, Петро Дяченко.
У змаганнях прийняли участь близько 140 боксерів із 16 районних центрів і м. Чернігова, які протягом трьох днів демонстрували свою техніко-тактичну, вольову, психологічну та фізичну підготовку. Вдало на цих змаганнях виступали боксери нашого міста, які представляли різні клуби.
За результатами змагань переможцями та призерами стали:
Альона Оліфіренко, до 36 кг – ІІ місце;
Ілля Ткаченко, до 40 кг – ІІІ місце;
Кирило Солов’ян, до 40 кг – ІІ місце;
Богдан Кирилюк, до 50 кг – І місце;
Владислав Живцов, до 54 кг – І місце;
Аліна Семенець, до 54 кг – І місце;
Ліза Чеботар, до 54 кг – І місце;

Середа, Лют. 24 2021

20 лютого в місті Київ пройшов семінар-атестація з айкідо, у якому прийняли участь близько 80 спортсменів.
Команду міста представляли вихованці СК «Торнадо» та ЦТДЮ в кількості дев’ятнадцяти спортсменів під керівництвом Світлани Дяченко, майстра спорту України, інструктора вищої категорії (четвертий дан чорний пояс), яка проводила національний семінар (майстер-клас, як одна з інструкторів).
За дорученням президіума Асоціації АйкідоАйкікай України (АААУ) Президент асоціації Ігор Шмигін (шостий дан чорний пояс) вручив Світлані Дяченко п’ятий дан айкідо за популярізацію та великий вклад у розвиток АйкідоАйкікай в Україні, а вихованець Максим Нестерко атестувався та отримав перший дан айкідо.

Середа, Лют. 24 2021

Пам’яті Героїв

17 лютого в спортивному залі комунального закладу «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» з дотриманням усіх карантинних норм за ініціативи циклової комісії викладачів фізичного виховання проведено спортивні змагання, присвячені пам’яті Героїв Небесної сотні та випускника коледжу, учасника АТО Валерія Єгорова.
З вітальними словами до учасників звернулися в.о. директора коледжу Оксана Мельничук; випускник відділення фізичного виховання, учасник АТО Олексій Романовський; почесний працівник фізичної культури та спорту України, керівник кафедри фізичного виховання Петро Дяченко. На заході були присутні представник військового комісаріату та батьки загиблого Героя. З показовими виступами спортсменів привітали вихованці гуртка воркауту та секції айкідо (розділ само- оборони). Змагання серед навчальних груп проходили в таких вправах: підтягування на перекладині, «коромисло», «влучити в ціль», згинання – розгинання в упорі рук на брусах, комбінована естафета.
За результатами змагань:

Середа, Лют. 10 2021

На початку лютого в КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені Івана Франка» розпочався місячник зимових видів спорту під гаслом «Здорові діти – здорова Україна!», присвячений п’ятнадцятиріччю відкриття відділення фізичного виховання. Розпочали ці заходи студенти кафедри фізичного виховання на чолі з цикловою комісією.

Фото зі статті

76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у...
Конкурс «Наша громада» проводиться для територіальних громад...
Так я звертаюся, не вперше, до міського голови Ольги Попенко, як...
У другий понеділок або ж вівторок після Великодня відзначаються...
Дорогі ветерани!Шановні прилучани!Сердечно та щиро вітаю всіх із...
Як і передбачалося, шалені борги населення перед комунальним...
ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯархієпископа Чернігівського та Ніжинського...
Шановні прилучани!Щиро вітаю вас зі світлим Христовим...
26 квітня в Україні відзначили 35-ті роковини катастрофи на...
Двічі у травні в Україні будуть тривалі вихідні, завдяки...

Хто на сайті

Зараз 2092 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама